Wakacje w Bibliotece

Tegoroczne wakacyjne spotkania w Bibliotece przebiegały pod hasłem Wakacje w Bibliotece, dlaczego nie?!?. W zajęciach przeprowadzonych w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży uczestniczyły dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Spotkania odbywały się w lipcu codziennie w godzinach od 11.00 do 13.00.

W ciągu czterech wakacyjnych tygodni naszym młodym czytelnikom przygotowano wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zarówno zajęcia literackie jak też manualne, podczas których dzieci tworzyły autorskie prace plastyczne.

Podczas ostatniego dnia wakacyjnych zajęć, na zaproszenie seniorów zaprzyjaźnionego z nami Dziennego Domu Senior - Wigor, powstały pamiątkowe ramki ze zdjęciami z wakacji. „Wakacje w Bibliotece” zakończyły się słodkim poczęstunkiem.

W sierpniu zajęcia wakacyjne odbywają się w Filii nr 2 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Burmistrza Stanisława Śniegockiego 3.

Wakacje w Bibliotece