Patriotyczny Piknik Rodzinny

W sobotę  9 czerwca,  na placu przy kościele na Popławach, odbył się Patriotyczny Piknik Rodzinny. Imprezę tę, wpisującą się w obchody odzyskania niepodległości, zorganizowali: parafia  pw. Miłosierdzia Bożego, Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela, Przedszkole „Faustynka”,  Akademia Twórczego Rozwoju „Bystrzak”, Klub Maluszka „A kuku”. Dopisała nie tylko pogoda, ale i humory uczestników, którzy z chęcią brali udział w przygotowanych atrakcjach, takich jak: konkurencje sportowe, gry i zabawy, ciekawe eksperymenty, występy wokalne, malowanie tatuaży, warsztaty artystyczne, rozwiązywanie rebusów i łamigłówek, wymiana ulubionych książek. Dzieciom i dorosłym czas umilały  grill, napoje, ciasta i słodycze, ufundowane przez sponsorów.