Narodowe Czytanie utworów Henryka Sienkiewicza

W tym roku już po raz drugi pułtuszczanie włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania zainicjowanej przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

 

Narodowe Czytanie utworów Henryka Sienkiewicza

W tym roku już po raz drugi pułtuszczanie włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania zainicjowanej przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Na rynku przed Ratuszem przedstawiciele pułtuskich instytucji oraz wszystkie osoby, które zaangażowały się w naszą akcję czytały fragmenty "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do obejrzenia foto reportażu z tego wydarzenia !!!Narodowe Czytanie utworów Henryka Sienkiewicza

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.