Artur Barciś - spotkanie

Wczoraj, 14 listopada, w czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej licznie zgromadzona publiczność gromkimi brawami powitała znakomitego polskiego aktora – Artura Barcisia. Opowiadał on o początkach kariery, studiowaniu w łódzkiej filmówce, swojej pracy teatralnej, filmowej, autorytecie Krzysztofa Kieślowskiego oraz serialach, które rozsławiły jego nazwisko - „Miodowe lata” i „Ranczo”. Dziękujemy Czytelnikom za tak liczne przybycie! A dla Państwa, którzy nie mogli być fotogaleria zdjęć ze spotkania.

Artur Barciś - spotkanie