XIII Damsko Męskie Spotkania Marcowe

Tak jak co roku w marcu, w Czytelni pułtuskiej książnicy odbyły się Spotkania Damsko- Męskie,  które zgromadziły liczną publiczność. Sławni pułtuscy panowie: Lech Chybowski, Jarosław Druchniak,  Michal Kisiel, Krzysztof Łachmański,  Zbigniew Matusiak, Tomasz Sobiecki, Krzysztof Wóltański, Jan Zalewski przygotowali krótkie wystąpienia literackie, a nawet i muzyczne, dotyczące kobiet i relacji damsko – męskich.  Różnorodne teksty, zarówno refleksyjno–poetyckie, jak i humorystyczne, w świetnej interpretacji panów, wprowadziły niepowtarzalny nastrój. Oprawą muzyczną wieczoru były klasyczne utwory instrumentalne na saksofon i akordeon  w wykonaniu  Andrzeja Wygryza i Cezarego  Skocznia.

Milą niespodzianką, wieńczącą spotkanie, były torty i szampan, ufundowane prze Starostę Jana Zalewskiego, Burmistrza Wojciecha Gregorczyka i Dyrektora Domu Polonii Michała Kisiela.