Spotkanie autorskie z Joanną Wtulich

Trudno o lepszą motywację do sięgnięcia po książkę danego pisarza niż szczera i otwarta rozmowa, podczas której możemy poznać jego osobowość, wrażliwość oraz inspiracje. Właśnie dzięki temu nasze wczorajsze spotkanie z Joanną Wtulich już teraz zachęciło wielu czytelników Biblioteki do przeniesienia się w realia XX-wiecznego Lwowa z „Trylogią lwowską”, zgłębienia losów bohaterów „Sagi napoleońskiej” bądź wejścia w zagadkowy świat kryminału „Za kulisami”. Pani Joanna zaprezentowała się nam z wyjątkową klasą, erudycją, humorem i naturalnością, dzięki którym spotkanie upłynęło w miłej, przyjaznej atmosferze. Sprawny, ciekawy przebieg dyskusji był także zasługą świetnie przygotowanej prowadzącej, pani redaktor Izabeli Koby-Mierzejewskiej.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy pani Joannie i pani Izabeli za wspaniałe spotkanie.

Spotkanie autorskie z Joanną Wtulich