X Noc bibliotek

Tegoroczna, X Noc Bibliotek przebiegła pod hasłem MOC BIBLIOTEK w piątkowy wieczór naszą Bibliotekę odwiedził Konrad Modzelewski, iluzjonista, który swoim pokazem wywołał dużo emocji i oczarował publiczność. Młodsi uczestnicy spotkania chętnie angażowali się w magiczne sztuczki, bawiąc się przy tym znakomicie. Po dużej dawce śmiechu, dzieci w wieku 11+ oraz ich opiekunów, zaprosiliśmy na film familijny "Mój brat ściga dinozaury", inspirowany bestsellerową książką Giacomo Mazzarioli. Na koniec spotkania magik został nagrodzony gromkimi brawami. Magiczny wieczór stał się dla wszystkich niesamowitą przygodą.
Do godziny 20.00 można było też skorzystać z naszych wypożyczalni, porozmawiać przy kawie, herbacie oraz wziąć udział w akcji „Uwolnij książkę”, która wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta.
Realizacja zadania profilaktycznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2024- Książka-uczy-leczy-pomaga EDYCJA II.

X Noc bibliotek