Spotkanie z Idą Żmiejewską

Wczoraj w Czytelni naszej Biblioteki miało miejsce spotkanie autorskie z Idą Żmiejewską – autorką niesztampowych kryminałów retro i powieści historyczno-obyczajowych, którymi zjednała sobie sympatię tysięcy czytelników. Spotkanie pozwoliło nam poznać genezę literackiej działalności pisarki, jej niezwykłą twórczość oraz najważniejsze inspiracje. Autorka przeniosła słuchaczy w świat XIX-wiecznej Warszawy, opowiedziała również o wizytach w archiwach oraz podróżach, które wzbogaciły wiedzę i pozwoliły odnieść się do tamtych czasów. Serdecznie dziękujemy Pani Idzie za ten niezapomniany wieczór.
Podczas spotkania była możliwość zakupu książek autorki.

Spotkanie z Idą Żmiejewską