„Biblioteka Zawsze po drodze, nie mijam – wchodzę”

„Biblioteka Zawsze po drodze, nie mijam – wchodzę”

Pułtuska Biblioteka Publiczna im. J. Lelewela włączając się w ogólnopolską akcję Tydzień Bibliotek, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów do odwiedzenia biblioteki. W dniach od 8 do 15 maja w budynku PBP im. J. Lelewela ul. Słowackiego 6 i jej filiach odbędą się ciekawe zajęcia.

Proponujemy:

- prezentację multimedialną pt. „Od tabliczki glinianej do, przekazu elektronicznego”.

- zwiedzanie poszczególnych działów Biblioteki i jej filii.

- zajęcia „Co warto wiedzieć o naszej Bibliotece”

W przypadku grup zorganizowanych prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminów.