Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela !!!

„Ujrzałam dzisiaj pierwszy siwy włos na twojej skroni…” ten powojenny szlagier nuci niejedna jeszcze osoba.

Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela !!!

„Ujrzałam dzisiaj pierwszy siwy włos na twojej skroni…” ten powojenny szlagier nuci niejedna jeszcze osoba. Ta właśnie piosenka otworzyła spotkanie, które odbyło się 16 lutego 2012 roku w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej poświęcone  życiu i twórczości Marty Mirskiej. Pan Lech Chybowski i Anna Grabowska opowiedzieli o losach piosenkarki: jej miłościach, rozczarowaniach i smutnym, samotnym życiu już po zakończeniu kariery. Słuchaliśmy też piosenek w wykonaniu Marty Mirskiej. A ponieważ był Tłusty Czwartek, spotkanie zakończyło wspólne jedzenie pączków.

Chcielibyśmy, by spotkania Klubu Mola Książkowego były organizowane cyklicznie, raz w miesiącu, dlatego zapraszamy do zgłaszania się z prezentacją, opowieścią o ulubionym pisarzu, bohaterze literackim czy ukochanej książce.

 Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela !!!

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.