VIII Spotkanie Damsko - Męskie

VIII Spotkanie Damsko - Męskie

Już po raz ósmy, 7 marca, w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. J. Lelewela odbyło się Damsko – Męskie Spotkanie Marcowe. W tym roku wśród zaproszonych Panów, którzy skierowali swoje literackie dedykacje zgromadzonym w czytelni Paniom, gościliśmy: Tadeusza Nalewajka, Wojciecha Dębskiego, Krzysztofa Wóltańskiego, Jarosława Druchniaka, Lecha Chybowskiego, Krzysztofa Łachmańskiego, Andrzeja Doleckiego, Radosława Lolo oraz Zbigniewa Matusiaka, któremu w odegraniu zabawnej scenki towarzyszyła żona Ewa.

Ciekawe prezentacje uświetniły kurpiowskie melodie w wykonaniu zespołu „Kurpieje” w składzie: Adriana Machnacz – harmonia, Jerzy Więckowski – skrzypce, Mateusz Szczypiński – bębenek.

Wszyscy uczestnicy spotkania, tradycyjnie, mogli skosztować wspaniałego tortu oraz szampana ufundowanego  przez „pułtuskich panów sławnych”.