Literacki Czwartek u Lelewela - Inesa Kruszka

Gościem kolejnego Literackiego Czwartku u Lelewela, który odbył się 12 grudnia 2013 roku, była Inesa Kruszka. Poetka z Warszawy zaprezentowała swój debiutancki tomik wierszy pt. „Poskładać niebo”. Rozmowę z Inesą Kruszką przeprowadzili prowadzący spotkanie Anna Mitkowska i Lech Chybowski a całość uświetniło odczytanie wierszy poetki w jej własnej interpretacji. Kolejny Literacki Czwartek u Lelewela w przyszłym roku, już teraz gorąco Państwa zapraszamy!