Gościem spotkania pt. Pan Przypadek i pułtuszczanie był Jacek Getner

Spotkanie z Jackiem Getnerem

Gościem spotkania pt. Pan Przypadek i pułtuszczanie był Jacek Getner scenarzysta serialu Klan oraz serialów komediowych takich jak Daleko od noszy, czy Ale się kręci. Spotkanie było bardzo interesujące. Autor przeczytał fragment swojej książki pt. Pan Przypadek i celebryci, a także opowiedział nam o swojej pracy scenarzysty.

Literacki Czwartek był niezwykle owocny w dyskusje nie tylko literackie ale również telewizyjne.