Andrzejki - wróżby i magia
28 listopada, już po raz trzeci Czytelnia Biblioteki zmieniła się w zaczarowane i pełne wróżb i magii miejsce. Na wieczór andrzejkowy zapisało się 45 dzieci w wieku 5-12 lat. W tym dniu pracownicy Biblioteki wcielili się w role magów i wróżbitów, którzy pomagali dzieciom podczas gier i zabaw przepowiadających przyszłość. Na dzieci i rodziców czekały specjalnie przygotowane miejsca, przy których każdy mógł poznać jaki los czeka ich w przyszłości. Wróżyliśmy z kubeczków, kości oraz zaczarowanych kamieni. Nie zabrakło oczywiście chińskich ciasteczek z wróżbą, tradycyjnego lania wosku oraz przepowiadania przyszłości z kuli. Na zakończenie wspólnych wróżb Wróżki życzyły wszystkim spełnienia marzeń. Było super!