I Literacki Czwartek u Lelewela w 2015 r.

Pierwszy w tym roku Literacki Czwartek poświęcony był... jedzeniu.

I Literacki Czwartek u Lelewela w 2015 r.

Pierwszy w tym roku Literacki Czwartek poświęcony był... jedzeniu. Prowadzący cytowali smakowite opisy różnych potraw z literatury polskiej i światowej, opowiadali co oznaczało kiedyś bycie łakomym i mówili, który polski pisarz miał słabość do jedzenia. A na koniec jedliśmy pączki, wszak był to Literacki Tłusty Czwartek.I Literacki Czwartek u Lelewela w 2015 r.

Projekt pt. Projekt Lem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.