Spotkanie autorskie z panem Zdzisławem Zembrzyckim

Dnia 10 czerwca naszą bibliotekę odwiedził pan Zdzisław Zembrzycki, poeta Ziemi Ciechanowskiej. Zebranemu audytorium przedstawił wiersze ze swojego ostatniego tomiku pt.  „Przeminęło nie tylko żartem”. Wiersze poety na żywo prezentowali pani Lidia Ziemiecka, pani Jadwiga Bralska, pani Wanda Kamińska i pan Lech Chybowski. Po tym przesympatycznym spotkaniu na wszystkich czekała kawa i herbata oraz wspaniały sernik, upieczony przez żonę poety.

Spotkanie autorskie z panem Zdzisławem Zembrzyckim