Spotkanie z Wiesławą i Krzysztofem Rudź

24 września 2015 r. w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela mieliśmy zaszczyt gościć Państwa Wiesławę i Krzysztofa Rudź, którzy podzielili się z nami wrażeniami z wyprawy motocyklowej do Argentyny.

Uczestnicy spotkania z wielkim zainteresowaniem wysłuchali opowieści o odległych miejscach Ameryki Południowej, o przygodach towarzyszących wyprawie jak też przygotowaniach do niej. Wszyscy zgromadzeni mieli możliwość podziwiać piękno dzikiej przyrody prezentowanej na slajdach podczas spotkania.