Czytam sobie w bibliotece - Szarka i wilki

Czytam sobie w bibliotece - Szarka i wilki

28 października 2015 r. w Filii nr 2 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej odbyły się zajęcia w ramach projektu Czytam sobie w bibliotece na podstawie książki Ewy Nowak pt. „Szarka i wilki”. W zajęciach uczestniczyła klasa IIa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki z wychowawczynią Jolantą Ladzińską.

Podczas spotkania dzieci wysłuchały przygód wilczycy Szarki. Miały okazję „znaleźć się w lesie” naśladowały odgłosy dzikich zwierząt, tropiły ich ślady.

Uczestniczyły w zabawach ruchowych, a także pracowały z tekstem. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały dyplomy Czytam sobie w bibliotece.Czytam sobie w bibliotece - Szarka i wilki

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.