Czytam sobie w bibliotece "Marta i ufoludek" Filia nr 2

Czytam sobie w bibliotece

W Filii nr 2 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. Joachima Lelewela dnia 10 listopada odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „Czytam sobie w bibliotece”. Dzieci wysłuchały książki Wojciecha Widłaka pt. „Marta i ufoludek” . został wykorzystany scenariusz „Przyjaciele Planety Ziemia”. W trakcie spotkania rozmawialiśmy o odpadach, segregacji i recyklingu śmieci. W dalszej części spotkania dzieci wykonywały z przeróżnych materiałów swoich kosmitów, nadały imiona ufoludkom, wykazały się zdolnościami manualnymi. Na zakończenie uczestnicy spotkania dostali pamiątkowe dyplomy i teczki „Czytam sobie w bibliotece”. W zajęciach uczestniczyła kl. III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki z wychowawczynią Joanną Arbudzińską.

Czytam sobie w bibliotece