Integracja międzypokoleniowa w Bibliotece !!!

Integracja międzypokoleniowa w Bibliotece !!!

W ramach Ferii w Bibliotece odbyły się dziś warsztaty dla dzieci z udziałem seniorów Domu Dziennej Opieki Senior - Wigor. Spotkanie miało na celu integrację między pokoleniami i wspólne wykonanie prac, którymi zostanie udekorowana Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży . Seniorzy z wielkim zaangażowaniem wykonali walentynkowe serduszka. Integracja zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez panie z Domu Senior – Wigor. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii !!!

Fot. Ewelina TomczakProjekt pt. Projekt Lem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.