Noc Bibliotek 2016

Nasza Biblioteka włączyła się już po raz drugi do Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek przebiegającej pod hasłem „Wolno czytać”. Rozpoczęliśmy o godzinie 19 wspólnym wysłuchaniem bajki o Kopciuszku. W baśniowej scenerii odbyło się poszukiwanie zagubionego pantofelka. Dodatkowymi atrakcjami tej Nocy była:
- strefa gier planszowych,
- projekcja filmu „Magiczne drzewo”,
- malowanie plakatów,
- quiz wiedzy o Pułtusku,
- możliwość obejrzenia archiwalnych albumów i wycinków prasowych o naszym mieście,
- wypożyczanie książek z nocą w tytule i nie tylko,
- akcja „Uwolnij książkę”.

Kolejna Noc Bibliotek za rok! Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu!!!

Noc Bibliotek 2016