Dzień Pluszowego Misia

25 listopada na całym świecie obchodzi się Dzień Pluszowego Misia. W dzień poprzedzający to święto,  w Niepublicznym Katolickim Przedszkolu „Faustynka”, odbyły się zajęcia o naszym pluszowym przyjacielu. Każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego misia. Podczas zajęć dzieci poznały historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich i filmowych, zachęcając przy tym do sięgania po literaturę dziecięcą. Wysłuchały również wielu informacji o misiach z encyklopedii dziecięcej, co bardziej rozbudziło ich ciekawość.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia zajęcia prowadzone były również przez pracowników filii bibliotecznych.

Dzień Pluszowego Misia