Uroczyste otwarcie Filii Nr 1

W dniu dzisiejszym 10.02.2017 r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowego lokalu Filii Bibliotecznej Nr 1 Pułtuskiej Biblioteki Publicznej im. J. Lelewela, znajdującej się przy ul. Św. Andrzeja Boboli 8 na Popławach. Obecnie Biblioteka mieści się w pięknym, przestronnym lokalu, wyposażonym w nowości wydawnicze, zbiory regionalne, audiobooki oraz gry edukacyjne dla dzieci. Księgozbiór i usługi świadczone przez Bibliotekę są dostępne dla użytkowników w każdej grupie wiekowej.

Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 19.00 oraz każdą drugą sobotę miesiąca od 9.00 do 15.00.

Uroczyste otwarcie Filii Nr 1