Konkurs fotograficzny najpiękniejsze zakątki mojej miejscowości uchwycone w obiektywie Moje pejzaże

14 czerwca w Czytelni Pułtuskiej Biblioteki Publicznej miało miejsce uroczyste podsumowanie III edycji konkursu fotograficznego Najpiękniejsze zakątki mojej miejscowości uchwycone w obiektywie. Motywem przewodnim tegorocznej edycji był pejzaż. Patronat Honorowy nad konkursem objął Starosta Pułtuski. Swoją obecnością zaszczyciły nas: Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak oraz Ewa Kowalczyk, Sekretarz redakcji Pułtuskiej Gazety Powiatowej.

Konkurs adresowany był do uczniów gimnazjów powiatu pułtuskiego. Za jego pośrednictwem chcieliśmy zainteresować młodzież przyrodą, architekturą i kulturą własnego regionu oraz promować walory turystyczne powiatu pułtuskiego.

Jury w składzie Anna Morawska, Bożena Potyraj oraz Kamil Uchnast przyznało
6 nagród głównych i 12 wyróżnień.

Lista osób nagrodzonych

I nagroda

Karolina Ciszkowska, uczennica Publicznego Gimnazjum w Zatorach

II nagroda