Noc Bibliotek już za nami!

Akcję rozpoczęliśmy już w piątkowy wieczór spektaklem „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości?” z udziałem aktorów z teatru Maska w Krakowie.
W sobotę czytelnia zmieniła się w salę kinową, gdzie dzieci wraz z rodzicami obejrzeli adaptację filmową "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica". W godzinach 17 – 20 można było również skorzystać z naszych wypożyczalni oraz wziąć udział w akcji „Uwolnij książkę”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-)

Noc Bibliotek już za nami!