Noc Bibliotek już za nami!

Noc Bibliotek już za nami!
Akcję rozpoczęliśmy już w piątkowy wieczór spektaklem „Kto w bibliotece gości i kradnie mądrości?” z udziałem aktorów z teatru Maska w Krakowie.
W sobotę czytelnia zmieniła się w salę kinową, gdzie dzieci wraz z rodzicami obejrzeli adaptację filmową "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica". W godzinach 17 – 20 można było również skorzystać z naszych wypożyczalni oraz wziąć udział w akcji „Uwolnij książkę”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji :-)


Noc Bibliotek już za nami!

Projekt pt. Projekt Lem dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.