X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe

Jubileuszowe, X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe

X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe

 

Jubileuszowe, X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe, tak jak co roku przyciągnęły do Pułtuskiej Biblioteki Publicznej mnóstwo gości. 5 marca w Czytelni Biblioteki „pułtuscy panowie sławni”: Lech Chybowski, Jarosław Druchniak, Andrzej Grabowski, Sławomir Kazimierczak, Krzysztof Łachmański, Zbigniew Matusiak, Krzysztof Wóltański, Jan Zalewski, brawurowo i dowcipnie prezentowali muzyczno - literackie dedykacje dla Pań.

Zgromadzona publiczność entuzjastycznie przyjęła artystyczne wystąpienia panów, którzy z roku na rok okazują się coraz lepsi.

Niepowtarzalny klimat tego wieczoru podkreśliły piosenki w wykonaniu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi w Pułtusku. Odczytano również życzenia od panów nieobecnych na spotkaniu: Tadeusza Nalewajka, Krzysztofa Nuszkiewicza, Radosława Lolo i Roberta Gajdy.

Miłym akcentem kończącym ten niepowtarzalny wieczór była lampka szampana, tort i słodki upominek.

 X Damsko - Męskie Spotkania Marcowe

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.