XII Damsko – Męskie Spotkania Marcowe

W dniu 7 marca odbyły się XII Damsko – Męskie Spotkania Marcowe. W radosnej atmosferze wysłuchaliśmy prezentacji pułtuskich panów sławnych dla pięknych pań. Niepowtarzalny klimat tego wieczoru stworzył Pan Stanisław Wasilewski, którego występ wokalny przypadł do gustu zgromadzonej publiczności. Miłym akcentem kończącym marcowy wieczór był tort oraz lampka szampana ufundowane przez Pana Krzysztofa Nuszkiewicza Burmistrza Miasta Pułtusk, Pana Jana Zalewskiego Starosty Pułtuskiego, Pana Michała Kisiela Dyrektora Domu Polonii oraz Pana Krzysztofa Łachmańskiego Wiceprezesa Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Słodki upominek dla wszystkich pań ufundował Pan Andrzej Grabowski. Symboliczną różę i kartkę z serdecznymi życzeniami z okazji Dnia Kobiet wręczył Pan Krzysztof Nuszkiewicz Burmistrz Miasta Pułtusk.

XII Damsko – Męskie Spotkania Marcowe