II Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska inicjatywa, do której już po raz drugi dołączyła Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela.

II Odjazdowy Bibliotekarz
Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska inicjatywa, do której już po raz drugi dołączyła Pułtuska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela. 11 maja około 80 osób wyruszyło na II Pułtuski Rajd Rowerowy. Po rajdzie zaś spotkaliśmy się na placu za Biblioteką, gdzie był grill, konkursy dla wszystkich. Mimo padającego deszczu, zabawa była wyśmienita. Losowaliśmy nagrody z logo Odjazdowego Bibliotekarza, które na pewno będą wspaniałą pamiątka dla każdego oraz nagrody książkowe ufundowane przez sponsorów. Zainteresowaniem cieszyła się też przeprowadzana akcja – Uwolnij książkę. Mamy nadzieję, że impreza Odjazdowy Bibliotekarz na stałe wejdzie do kalendarza wydarzeń kulturalno-sportowych  Pułtuska.


II Odjazdowy Bibliotekarz

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.