XIV Damsko - Męskie Spotkania Marcowe

W dniu 5 marca w naszej bibliotece odbyły się XIV Damsko-Męskie Spotkania Marcowe dedykowane pułtuskim paniom. Zgromadzeni goście wysłuchali koncertu w wykonaniu  zespołu Małomiasteczkowi w składzie: Oliwia Iwanowska, Maciej Komorowski, Anna Rutkowska i Damian Lusa.Życzenia dla wszystkich pań złożyli panowie: Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Nalewajk oraz  zastępca Burmistrza Tomasz Sobiecki. Miłym akcentem kończącym spotkanie był słodki poczęstunek ufundowany przez Wojciecha Gregorczyka Burmistrza Miasta Pułtusk i Jana Zalewskiego Starostę Pułtuskiego.

XIV Damsko - Męskie Spotkania Marcowe