XVI Damsko-Męskie Spotkania Marcowe

XVI Damsko-Męskie Spotkania Marcowe

Wytęsknione, słodkie i rozśpiewane – tymi słowami można określić XVI Damsko-Męskie Spotkania Marcowe, które odbyły się wczoraj w naszej Bibliotece. Koncert Pana Kuby Michalskiego składał się nie tylko z pięknie zaaranżowanych utworów polskich poetów i znanych piosenkarzy, ale też barwnych anegdot i licznych interakcji z publicznością. Tradycyjnie finał naszej corocznej celebracji Dnia Kobiet odbył się przy lampce szampana i pysznym torcie w miłym, oczarowanym muzyką towarzystwie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Michalskiemu za niezapomniany koncert.

Dziękujemy Panu Janowi Zalewskiemu, Staroście Pułtuskiemu, oraz  Panu Wojciechowi Gregorczykowi, Burmistrzowi Miasta Pułtusk za ufundowanie słodkiego poczęstunku i wybornego szampana.

Paniom zaś jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet.XVI Damsko-Męskie Spotkania Marcowe

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.