Spotkanie z Marcinem Ciszewskim

Wczoraj w naszej Bibliotece, w ramach Tygodnia Bibliotek, gościliśmy Pana Marcina Ciszewskiego – nie tylko jednego z najciekawszych autorów książek sensacyjnych w Polsce, ale też pisarza odważnie sięgającego po wiele innych, także mniej popularnych gatunków literackich. Spotkanie pozwoliło nam poznać jego najważniejsze inspiracje, wrażliwość twórczą i ambicje artystyczne.
Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za odwiedziny w Bibliotece, a Czytelników zapraszamy po dostępną w Wypożyczalni twórczość naszego wspaniałego Gościa.
Podczas wydarzenia była możliwość zakupienia książek autora.

Spotkanie z Marcinem Ciszewskim