Spotkanie z Katarzyną Fabisiewicz

Spotkanie z Katarzyną Fabisiewicz
Wczoraj w naszej Bibliotece gościliśmy Katarzynę Fabisiewicz – poetkę, autorkę promowanego podczas spotkania tomiku wierszy „Bajkonury” i laureatkę wielu konkursów poetyckich. Rozmowa z autorką, rewelacyjnie poprowadzona przez Rafała T. Czachorowskiego, uświadomiła nam, jak wyjątkową wrażliwością i literackimi umiejętnościami musi cechować się twórca poezji – tej niekomercyjnej, bardziej wymagającej, ale też niezwykle wartościowej kategorii literatury.
Bardzo dziękujemy Katarzynie Fabisiewicz oraz Rafałowi T.Czachorowskiemu Fundacja Duży Format za niezwykłe wrażenia, które pozostawiło w nas to spotkanie.


Spotkanie z Katarzyną Fabisiewicz

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.