Zimą nuda ci nie grozi...

Zapraszamy wszystkich kreatywnych, ciekawych, pełnych pomysłów mieszkańców Pułtuska i okolic do wolontariatu w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela.

Zapraszamy wszystkich kreatywnych, ciekawych, pełnych pomysłów mieszkańców Pułtuska i okolic do wolontariatu w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela. Masz plan jak założyć grupę dyskusyjną o rybkach akwariowych, chcesz pomóc innym z matematyki czy pokazać, jakie piękne serwetki wyszywasz? Przyjdź do Biblioteki! Zgłoszenia prosimy słać mailowo na adres pultuska.biblioteka@neostrada.pl  lub zgłaszać się osobiście codziennie w godzinach od 1000 do 1600.  Czekamy właśnie na Ciebie! 

Logo Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
Projekt pt. Dawno, dawno temu... czyli opowieści moich dziadków Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

 

Biblioteka Narodowa
 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Zakup nowości wydawniczych Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.