Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela !!!

Literacki Tłusty Czwartek u Lelewela !!!

„Ujrzałam dzisiaj pierwszy siwy włos na twojej skroni…” ten powojenny szlagier nuci niejedna jeszcze osoba. Ta właśnie piosenka otworzyła spotkanie, które odbyło się 16 lutego 2012 roku w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej poświęcone  życiu i twórczości Marty Mirskiej. Pan Lech Chybowski i Anna Grabowska opowiedzieli o losach piosenkarki: jej miłościach, rozczarowaniach i smutnym, samotnym życiu już po zakończeniu kariery. Słuchaliśmy też piosenek w wykonaniu Marty Mirskiej. A ponieważ był Tłusty Czwartek, spotkanie zakończyło wspólne jedzenie pączków.

Chcielibyśmy, by spotkania Klubu Mola Książkowego były organizowane cyklicznie, raz w miesiącu, dlatego zapraszamy do zgłaszania się z prezentacją, opowieścią o ulubionym pisarzu, bohaterze literackim czy ukochanej książce.