Andrzejkowa zabawa

W bardzo radosnym nastroju upłynął wieczór pełen magii, wróżb i czarów zorganizowany dla naszych najmłodszych czytelników, ich rodziców i opiekunów.

Andrzejkowa zabawa
W bardzo radosnym nastroju upłynął wieczór pełen magii, wróżb i czarów zorganizowany dla naszych najmłodszych czytelników, ich rodziców i opiekunów. Pracownicy biblioteki z dużym zaangażowaniem wcielili się w role magów i wróżbitów, którzy nie tylko przepowiadali przyszłość ale też służyli radą i pomocą podczas gier i zabaw oraz wielu atrakcji przygotowanych na tę okoliczność. Atmosfera pełna magii oraz dobry humor zapewniły wszystkim uczestnikom wieczoru wspaniałą zabawę.
 


Andrzejkowa zabawa

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.