Ferie zimowe z Biblioteką

Zimowy kuferek rozmaitości – ferie zimowe z Biblioteką. W dniach od 17 do 28 lutego w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej oraz w jej Filiach odbywały się zajęcia dla dzieci w ramach ferii zimowych.

Ferie zimowe z Biblioteką
Zimowy kuferek rozmaitości – ferie zimowe z Biblioteką. W dniach od 17 do 28 lutego w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej oraz w jej Filiachodbywały się zajęcia dla dzieci w ramach ferii zimowych. W warsztatach plastyczno –literackich organizowanych w Oddziale dla Dzieci uczestniczyło 31 dzieci, chętnych do wspólnej zabawy. Prace, które dzieci wykonały podczas ferii zostały uwiecznione na zdjęciach i zamieszczone na tablicy w bibliotece. Zajęcia o charakterze plastycznym cieszyły się największym zainteresowaniem.
 
Młodzi uczestnicy warsztatów okazali się bardzo kreatywni i stworzyli oryginalne prace, które zbierali i eksponowali w domowych zbiorach. Ostatniego dnia ferii przyszedł czas na podsumowanie, kiedy to nagrodzono najaktywniejszych uczestników ferii.
Ferie zimowe w Bibliotece należy zaliczyć do bardzo udanych. Koncepcja spędzenia ich w towarzystwie książki okazała się słuszna, co wpłynęło na wzrost czytelnictwa.