Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków
3 czerwca Czytelnia Biblioteki zmieniła się w przepiękny, zaczarowany las pełen zwierząt i niespodzianek. O godzinie 17.00 odbył się wieczór, podczas którego wolontariusze z Liceum Ogólnokształcącego im. P. Skargi w Pułtusku przedstawili baśń pt. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków. Swoje role odegrali perfekcyjnie.
W rolę aktorów wcielili się: Karolina Jastrzębska, Ola Stępniewska, Daria Kulesza, Dominika Szczypińska, Weronika Kowalczyk, Alicja Krawczyńska, Martyna Kwiatek, Szymon Wotawa, Paweł Sadowski, Kamila Chimkowska, Elżbieta Gułajska, Szymon Fabisiak, Emil Górski.