Wielkanocne zajęcia dla dzieci

Wielkanocne zajęcia dla dzieci

Wielkanoc, to najstarsze i najważniejsze chrześcijańskie święto. Wiąże się z nią wiele ciekawych zwyczajów i tradycji. Tego wszystkiego można było się dowiedzieć na zajęciach organizowanych przez Bibliotekę, przeznaczonych dla uczniów przedszkoli oraz szkół podstawowych. 

Uczestnicy spotkania zapoznali się z utworami zawartymi w książce  Beaty Kołodziej „Wielkanoc. Święta w moim domu”. Nie mogło zabraknąć również aktywności plastycznej. Tym razem zaproponowano dzieciom stworzenie własnych ozdób świątecznych. Maluchy z zapałem przystąpiły do pracy i wyczarowały wspaniałe, kolorowe prace.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 Wielkanocne zajęcia dla dzieci

Zakup nowości wydawniczych „Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.